به وب سایت مجمع هم اندیشی توسعه استان زنجان خوش آمدید
 
منوی اصلی
آب و هوا
وضعیت آب و هوای زنجان
آمار بازدیدها
بازدید امروز: 2,849
بازدید دیروز: 4,249
بازدید هفته: 13,760
بازدید ماه: 83,215
بازدید کل: 21,633,324
افراد آنلاین: 111
اوقات شرعی

اوقات شرعی به وقت زنجان

اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
تقویم و تاریخ
سه‌شنبه ، ۱۸ مرداد ۱٤۰۱
Tuesday , 9 August 2022
الثلاثاء ، ۱۱ محرّم ۱٤٤٤
مرداد 1401
جپچسدیش
7654321
141312111098
21201918171615
28272625242322
313029
آخرین اخبار
سرلشکر سلامی: رژیم صهیونیستی قادر به دفاع از خود نیست دشمنان در حال عقب‌نشینی هستند ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
سرلشکر سلامی:
 
رژیم صهیونیستی قادر به دفاع از خود نیست
 
دشمنان در حال عقب‌نشینی هستند 
 
۱۴۰۱/۰۴/۰۷

ژنرال ندیم رضا، رئیس‌کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان در رأس هیئت نظامی با حضور در ستاد فرماندهی‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده ‌کل سپاه دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش تسنیم، سرلشکر سلامی در این دیدار با تأکید بر اینکه در تاریخ ریشه‌دار دو ملت هیچ نشانه‌ای جز دوستی و برادری وجود ندارد، گفت: علاوه‌بر این اشتراکات قوی و ریشه‌دار، ما به‌عنوان جزئی از جهان اسلام دشمن‌های مشترکی داریم.
سرلشکر سلامی از رژیم غاصب صهیونیستی به‌عنوان دشمن جهان اسلام و بشریت یاد کرد و با بیان اینکه آمریکایی‌ها نیز که تکیه‌گاه اصلی صهیونیست‌ها هستند اساساً دشمن حکومت اسلام هستند، فرجام و سرنوشت عادی‌‌سازی روابط با صهیونیست‌های کودک‌کش را برای برخی حکام منطقه تلخ توصیف و تصریح کرد: سؤال مهمی است که رژیم صهیونیستی که قادر به دفاع از خود هم نیست و کاملاً یک رژیمی بدون سیاست است، چگونه برخی کشورهای اسلامی بر آن تکیه می‌کنند که دارای امنیت یا اقتصاد باشند، این مسئله هیچ منطقی ندارد.
فرمانده‌ کل سپاه ارمغان حضور آمریکایی‌ها در جهان اسلام را تفرقه‌های بزرگ، جنگ‌های داخلی طولانی، تخریب خانه‌ها و همچنین آواره‌کردن مردمان، محروم کردن ملت‌های مسلمان از ثروت‌های خودشان و در واقع داشتن ناامنی و فقر و عقب‌ماندگی دانست و گفت: وقتی به افغانستان نگاه می‌کنیم آثار زیان‌بار و غیر قابل جبران مداخله آمریکایی‌ها را می‌بینیم. همان‌گونه که ما از این مداخلات ویرانگر آمریکایی‌ها در افغانستان رنج می‌بریم، مردم، دولت و اساساً کشور پاکستان هم به‌نحو دیگری رنج می‌برند.
وی تأکید کرد: به‌یاری خدا دشمنان ما در حال عقب‌نشینی هستند و امیدواریم دوباره این کشورها با اعتماد به نفس و همدلی، استقلال خود را به دست آورند.
سرلشکر سلامی با ابراز اینکه «امنیت جمهوری اسلامی پاکستان را معادل امنیت جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم»، بر توسعه و تحکیم مناسبات و همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف به‌ویژه ارتقای هرچه بیشتر امنیت مرزهای مشترک و مبارزه با تروریست‌ها تأکید و خاطرنشان کرد: خوشبختانه ما بیشتر ملاقات‌هایمان طی سال‌های گذشته با فرماندهان عزیز ارتش پاکستان بوده است؛ این نشان‌دهنده آن است که ما روابط برادری خوبی با ارتش پاکستان داریم و با هر چیزی که بخواهد به آن خدشه وارد کند مقابله می‌کنیم.
ژنرال ندیم رضا، رئیس‌کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان نیز در این دیدار با اشاره به اشتراکات فراوان دو ملت و کشور ایران و پاکستان، تفرقه و اختلاف‌افکنی در جهان اسلام را ثمره طراحی آمریکا و غرب دانست و گفت: آمریکایی‌ها بعد از بیست سال و بدون تأمین امنیت افغانستان آنجا را ترک کردند و حضور آنان دستاوردی نداشت.
رئیس‌کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان همچنین بر توسعه همکاری‌های اطلاعاتی و عملیاتی به‌منظور تأمین امنیت مرزهای دو کشور تأکید کرد.

 

تاریخ خبر: ۱٤۰۱/۰٤/۰۸، ۱۲:۲۵:۵۵       بازدیدها: 107