به وب سایت مجمع هم اندیشی توسعه استان زنجان خوش آمدید
 
منوی اصلی
آب و هوا
وضعیت آب و هوای زنجان
آمار بازدیدها
بازدید امروز: 2,942
بازدید دیروز: 4,249
بازدید هفته: 13,853
بازدید ماه: 83,308
بازدید کل: 21,633,417
افراد آنلاین: 10
اوقات شرعی

اوقات شرعی به وقت زنجان

اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
تقویم و تاریخ
سه‌شنبه ، ۱۸ مرداد ۱٤۰۱
Tuesday , 9 August 2022
الثلاثاء ، ۱۱ محرّم ۱٤٤٤
مرداد 1401
جپچسدیش
7654321
141312111098
21201918171615
28272625242322
313029
آخرین اخبار
امیر الهامی:    موشک‌های پدافند هوایی ارتش با برد ۳۰۰ کیلومتر رونمایی می‌شود       ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
امیر الهامی:
 
 موشک‌های پدافند هوایی ارتش با برد ۳۰۰ کیلومتر رونمایی می‌شود
 
    ۱۴۰۱/۰۴/۰۵

امیر علیرضا الهامی جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع کارکنان نیروهای مسلح ارتش، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در حوزه‌ مسائل راهبردی نباید به هیچ کشوری وابسته باشیم، افزود: تنها راه برون‌رفت و گذر از تمامی تحریم‌ها و تهدیدها قوی شدن در همه امور به‌ویژه در حوزه‌ نظامی است.
امیر الهامی با بیان اینکه فرماندهان، مسئولان و مدیران در بخش‌های مختلف باید همدل و هم‌آوا در راستای اهداف نظام اسلامی قدم بردارند، افزود: هم‌افزایی و هماهنگی بین ارکان مختلف نظام قطعاً خاری در چشم دشمنان و موجب پیشرفت کشور است.
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه در حوزه‌ مسائل راهبردی نباید به هیچ کشوری وابسته باشیم، گفت: افزایش توان موشکی ارتش و سپاه از الزامات قدرت بازدارندگی و حفظ منافع ملی است که باید بیش از پیش ارتقا پیدا کند.
امیر الهامی با اشاره به اینکه موشک‌های با برد ۳۰۰ کیلومتر در آینده‌ نزدیک توسط پدافند هوایی ارتش رونمایی می‌شود، خاطرنشان کرد: توسعه قدرت موشکی نماد خودباوری و اتکا به توان و نیروی داخلی است.
وی با بیان اینکه امروز رصد، شناسایی و رهگیری تمامی پرنده‌ها، پهپادها، جنگنده‌ها و ... در مرزهای هوایی کشورمان به‌ویژه در منطقه‌ خلیج ‌فارس دغدغه نیست، تصریح کرد: تولید رادار کاملاً بومی با برد ۳۰۰۰ کیلومتر و نیز اشراف انواع پهپادها با ارتفاع بیش از ۴۷ هزارپا در سازمان رزم نیروی پدافند هوایی ارتش نوید تسلطی قاطع و رصدی لحظه‌ای در مرزهای هوایی کشورمان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه خطای دشمن لحظه‌ای پاسخ کوبنده می‌دهیم.
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش، ادامه داد: پدافند هوایی ارتش در زمینه‌ علوم پدافندی، هوش مصنوعی، علوم شناختی، کوانتوم، دفاع سایبری، جنگ الکترونیک و ... همکاری شگرف و ارزنده‌ای با نخبگان کشوری، مجموعه‌ وزارت دفاع، نیروهای مسلح، سازمان جهاد خودکفایی و نیز سایر مؤسسات علمی و دانشگاهی دارد که دشمن را در تصمیم‌گیری‌هایش دچار چالش کرده است.


 

 

تاریخ خبر: ۱٤۰۱/۰٤/۰۶، ۱۳:۰۲:٤۹       بازدیدها: 71