به وب سایت مجمع هم اندیشی توسعه استان زنجان خوش آمدید
 
منوی اصلی
آب و هوا
وضعیت آب و هوای زنجان
آمار بازدیدها
بازدید امروز: 1,435
بازدید دیروز: 1,790
بازدید هفته: 8,889
بازدید ماه: 26,054
بازدید کل: 19592031
افراد آنلاین: 5
اوقات شرعی

اوقات شرعی به وقت زنجان

اذان صبح:
طلوع خورشید:
اذان ظهر:
غروب خورشید:
اذان مغرب:
تقویم و تاریخ
چهارشنبه ، ۱٤ خرداد ۱۳۹۹
Wednesday , 3 June 2020
الأربعاء ، ۱۱ شوّال ۱٤٤۱
خرداد 1399
جپچسدیش
21
9876543
16151413121110
23222120191817
30292827262524
31
آخرین اخبار
روسیه ۵۰۰ کیت تشخیص کرونا با امکان ۵۰ هزار تست به ایران اهدا کرد ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
روسیه ۵۰۰ کیت تشخیص کرونا با امکان ۵۰ هزار تست به ایران اهدا کرد
 
     ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
 
Image result for روسیه ۵۰۰ کیت تشخیص کرونا با امکان ۵۰ هزار تست به ایران اهدا کرد
سفیر جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: دولت روسیه، دیروز سه‌شنبه ۵۰۰ کیت تشخیص ویروس کرونا با امکان ۵۰ هزار تست به نماینده سفارت ایران اهدا کرد.
کاظم جلالی روز سه شنبه با بیان این مطلب گفت: تجهیزات ارایه شده بدون فوت وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهی ایران خواهد شد تا در اختیار نیروهایی که در خط مقدم مقابله با این ویروس قرار دارند، برسد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در ادامه ضمن تقدیر از همکاری روسیه با ایران در مقابله با این ویروس به عزم تهران و مسکو برای افزایش سطح همکاری‌ها در حوزه‌های مختلف بخصوص بهداشت و درمان‌اشاره کرد. وی افزود: ایران با اتخاذ تدابیر لازم در مهار و کنترل ویروس کرونا سعی در جلوگیری از گسترش این پدیده داشته و در همین رابطه اقدامات گسترده‌ای را به مرحله اجراء درآورده است. جلالی ادامه داد: اما از آنجایی که ریشه‌کن کردن این ویروس مستلزم همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی است در گفت‌وگوهای صورت گرفته با مقامات روسیه موضوع همکاری در سطح سرویس فدرال حمایت از حقوق شهروندان و نیز ستاد مبارزه با کرونا در این کشور مطرح و در ملاقات با خانم یوریونا پوپوا رئیس‌سرویس فدرال حمایت از حقوق شهروندان همکاری با کشورمان مورد تاکید قرار گرفت. به گفته وی، در همین راستا سه شنبه ۵۰۰ کیت تشخیصی مشتمل بر ۵۰ هزار تست تشخیص از سوی روسیه به ایران داده شد و تلاش برای ورود محموله‌های جدید به کشور ادامه دارد.
جلالی ضمن اعلام مراتب تقدیر خود و دولت ایران از مواضع رئیس‌جمهور روسیه در زمینه همکاری با ایران در مقابله با ویروس کرونا ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک دوکشور شاهد همکاری‌های بیشتر در زمینه مقابله با این تهدید بین‌المللی باشند.
گفتنی است، روسیه پس از شیوع کرونا در چین با وجود بستن مرزهای زمینی خود با پکن، از آمادگی خود برای کمک به این کشور سخن گفت و چندی پیش نیز هزاران کیت تشخیص کرونا به کره شمالی فرستاد.
تاریخ خبر: ۱۳۹۸/۱۲/۲۱، ۱۹:۳٤:۳۱       بازدیدها: 77